BOTULINA
medest3

BOTULINA

 

Zabiegi z użyciem botuliny, to bardzo bezpieczny i skuteczny sposób na likwidację zmarszczek mimicznych twarzy metodą niechirurgiczną. Wstrzyknięty w mięśnie mimiczne twarzy blokuje on przechodzenie bodźców z nerwów do mięśni spłycając lub całkowicie likwidując obecne zmarszczki oraz zapobiegając powstawaniu nowych. Zablokowany mięsień „odpoczywa” na czas trwania działania botuliny . Botulina działa jedynie w obrębie mięśni, do których została wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas. W efekcie, wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zanikają zmarszczki. Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu zaledwie kilku dni po zabiegu, pełnego działania spodziewamy się około 14 dnia. . Efekt po zabiegu utrzymuje się średnio 4-6 miesięcy.

 

Preparat podaje się strzykawka z bardzo cienką igłą, w zaznaczone miejsca na twarzy. Znieczulenie nie jest konieczne. Zabieg zajmuje około 15-20 minut, w zależności od ilości wstrzyknięć.

 

Zastosowanie botuliny skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne twarzy – pionowe zmarszczki między brwiami, poprzeczne zmarszczki na czole, zmarszczki wokół oczu (kurze łapki), zmarszczki nosa (królicze), zmarszczki nasady nosa, zmarszczki na brodzie,faldy na szyi.

 

Za pomocą iniekcji z botuliny można także zmienić wysokość i kształt brwi, podnieść opadający koniuszek nosa, złagodzić linie pionowe nad górna warga , pozbyć się uśmiechu odsłaniającego dziąsła.

 

Botulina zalecana jest również w leczeniu nadmiernej potliwości oraz profilaktyce migreny.

 

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:
choroby neurologiczne i mięśni (miastenia), ciąża, karmienie piersią, przyjmowanie antybiotyków amino glikozydów (tetracyclina, linkomycyna, gentamycyna, neomycyna i streptomycyna), przewlekłe choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca.

DentaSpa.pl © 2014

   Realizacja: Icommedia.pl