Protetyka
Protetyka Lublin

Protetyka to dział stomatologii, który zajmuje się odtwarzaniem zniszczonych zębów oraz rekonstrukcją zniszczonych fragmentów uzębienia. Dentyści przy pomocy nowoczesnych technik i użyciu trwałych materiałów mogą przywrócić braki w stanie zębów. Po zabiegu protetycznym pacjent może cieszyć się z ładnie wyglądającego uśmiechu, który posiada naturalny wygląd i funkcje.

 

Nasi stomatolodzy z największą starannością odtwarzają pierwotny stan uzębienia, żeby dobrze wkomponował się w szczękę i w żadnym stopniu nie przeszkadzał w codziennym użytkowaniu. Dentyści w Denta Spa starają się unikać stosowania ruchomych protez przy zabiegu uzupełniania brakujących zębów. Częściej wykonujemy specjalne implanty oraz mosty cementowane, osadzając je w naturalnych zębach. Również zalecamy używanie koron protetycznych. To solidne i estetyczne rozwiązanie, które sprawdza się przez wiele lat. Natomiast krzywe lub przebarwione zęby korygujemy za pomocą licówek porcelanowych. Każdego dnia obserwujemy zadowolonych pacjentów, którzy po wizycie w naszym gabinecie stomatologicznym nie mogą wyjść z podziwu nad swoim uśmiechem. Lubelscy dentyści precyzyjnie i skrupulatnie wykonują zabiegi protetyczne, odbudowując uzębienie, które wygląda naturalnie jak pierwotne zęby.

 

Protetyka Lublin DentaSpa

Zakład dentystyczny Denta Spa stosuje najlepszy mieszalnik do mas wyciskowych Pentamix 3. Współpracujemy z specjalistycznymi laboratoriami protetycznymi, żeby zagwarantować pacjentom dobrze dopasowane i trwałe uzupełnienia zębów. Posiadamy doświadczony zespół stomatologów. Wszystkie te czynniki sprawiają, że udało nam się przywrócić ładnie wyglądające i prawidłowo funkcjonujące uzębienie setkom pacjentów w Lublinie.

Elektroniczna analiza barw i transparentności zębów przy użyciu VITA EASYSHADE COMPACT
• szybki i dokładny dobór koloru
• wysoka dokładność pomiaru dzięki spektrofotometrycznemu pomiarowi
• lepsze wyniki pomiaru, ponieważ są one niezależne od oświetlenia i użytkownika
• możliwość zapamiętania do 25 kolorów zębów
• Możliwość kontroli jakości dzięki sprawdzeniu uzupełnień protetycznych

DentaSpa.pl © 2014

   Realizacja: Icommedia.pl