Leczenie dzieci
stomatologia10

Zależy Ci, aby Twoje dziecko w przyszłości mogło cieszyć się zdrowym uśmiechem?

Klinika Denta Spa troszczy się nie tylko o zgryz dorosłych, ale też o ząbki ich pociech. Pamiętajmy jak ważna jest profilaktyka – im wcześniej zadbamy o zęby naszego dziecka, tym mniej problemów będzie miało, kiedy podrośnie.

 

Nasi najmłodsi pacjenci nie muszą już bać się naszego stomatologa.

 

Niewielu rodziców o tym wie, jak ogromny wpływ na ukształtowanie zębów stałych ma stan zębów mlecznych. Mleczaki są słabiej zmineralizowane, więc wszelkie choroby mocniej je atakują – przede wszystkim próchnica. A ta, nieleczona, może doprowadzić do ropnych powikłań, ogromnego i niepotrzebnego bólu, konieczności stosowania antybiotyków lub nawet przedwczesnego usuwania zębów. Dlatego wizyty u stomatologa są niezbędne. Ale jak sprawić, aby dziecko je polubiło?

 

W Denta Spa znaleźliśmy odpowiedź na pytanie jak sprawić, aby tradycyjnie znienawidzone wizyty u dentysty zamieniły się we wspaniałą przygodę. Dzięki nowoczesnej technologii leczenia dzieci przestaną kojarzyć wizyty u stomatologa z bólem i nieprzyjemnymi odgłosami wiertła. Wyjątkowy nastrój naszej kliniki sprawi, że nawet najwięksi wrogowie wizyt u dentysty będą nas chętnie odwiedzać!

 

Nasze dzieci leczone bezstresowo chętnie będą dbały o swoje ząbki, a my będziemy mogli cieszyć się ich pięknym uśmiechem.

DentaSpa.pl © 2014

   Realizacja: Icommedia.pl