Implanty
implanty-nowe

Każdy pacjent uzyska odpowiedzi na wszystkie pytania i wstępnie zostanie omówiony program przygotowania i leczenia. Wbrew wielu opiniom zabiegi dzięki znieczuleniu są bezbolesne lub ból jest minimalny, który można złagodzić lekami przeciwbólowymi.

implanty

1. Co to jest implant?

Implanty to tytanowe odpowiedniki korzenia zęba, które są wszczepiane w kość szczęki lub żuchwy. Zastępują korzeń utraconego zęba. Zabieg dentystyczny pozwala na wykonanie uzupełnienia protetycznego w postaci korony, mostu lub pełnej rekonstrukcji zgryzu, jeśli mamy duże uszczerbki w zębach. Nasz zakład stomatologiczny wykonuje implanty z tytanu wielu renomowanych firm, który jest dobrze przyjmowany przez ciało (nie jest taktowany jako element obcy w organizmie). Ponadto ten materiał budulcowy jest niesamowicie wytrzymały i dobrze znosi obciążenia, na jakie są narażone korzenie naturalnych zębów.

Odtwarzanie utraconych zębów metodą wstawiania implantów niesie za sobą wiele korzyści. Klinika Stomatologiczna DentaSpa posiada wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach. Rekonstruowane przez naszych dentystów zęby są trwałe i bardzo solidnie umocowane. Implanty dobrze funkcjonują obok naturalnych zębów, ponieważ w żaden sposób nie naruszają ich konstrukcji. Na co dzień nie zauważa się różnicy pod względem funkcjonalności i estetycznym między implantami a normalnymi zębami.

implanty

2. Kiedy warto pomyśleć o implantach?

Jeśli straciłeś jeden lub więcej zębów, to warto zastanowić się nad wszczepieniem implantów. Nasze duże doświadczenie dentystyczne pozwala na osadzenie nowych zębów(implantów) w kości w precyzyjny sposób, żeby funkcjonowały w 100% jak naturalne zęby. Implanty to sprawdzona metoda leczenia.

Kto powinien pomyśleć o implantach?

-pacjent, który miał uraz(np. wypadek) i doszło do utraty lub uszczerbku zębów;
-pacjent, który czuje się niekomfortowo, gdy musi nosić ruchomą protezę;
-pacjent, który chce uzupełnić u dentysty korony i mosty porcelanowe bez konieczności szlifowania swoich zębów.

3. Jakie są korzyści ze stosowania implantów:

Rozwój stomatologii pozwolił na wykonywanie estetycznych i bardzo funkcjonalnych implantów, które z powodzeniem zastępują naturalne zęby w codziennym życiu. W naszym gabinecie dentystycznym wykonujemy trwałe implanty, które umożliwiają pacjentom cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata. Wszczepiane zęby doskonale komponują się z naturalnymi – nie można rozpoznać, które zęby są implantami, a które nie. Możecie Państwo bez skrępowania uczestniczyć w spotkaniach towarzyskich, nie martwiąc się bez przerwy o przykre incydenty. Nowe zęby zostają są mocno osadzone i nie różnią się od naturalnych. Dzięki precyzyjnym pomiarom, wszystkie implanty są idealnie są dobrze dopasowane i równe, dlatego nie trzeba piłować naturalnych zębów.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę konsultacyjną w Klinice Stomatologicznej DentaSpa. Uzyskacie Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania i omówimy program leczenia zębów. Zapewniamy, że – wbrew powszechnie panującym opiniom – zabiegi wstawiania implantów są bezbolesne lub ból jest minimalnie odczuwalny. Nasi dentyści stosują specjalne znieczulenia, żeby zapewnić pacjentom wygodę.

Implantacja krok po kroku

implanty-x w DentaSpa Lublin

IMPLANTY ZĘBOWE DENTASPA LUBLIN – zadzwoń już dziś  telefon +48 81 741 46 17

DentaSpa.pl © 2014

   Realizacja: Icommedia.pl