Stomatologia estetyczna
stomest-nowe

W Denta Spa pracują najlepsi protetycy w Lublinie. Precyzyjnie wykonujemy uzupełnienia zębów, które znakomicie komponują się z całą szczęką. Przyświecają nam: wygoda pacjentów, dbałość o estetykę i funkcjonalność. Nasi stomatolodzy zapewniają, że wykonana korona lub implant nie różni się od naturalnego zęba i z powodzeniem sprawdza się w codziennym życiu.

 

Dentyści wykonują również licówki ceramiczne. To doskonała metoda, żeby zmienić kolor i kształt zębów na bielsze i równiejsze. Umocowujemy licówki, czyli porcelanowe nakładki, na zęba. W ten sposób możemy pozbyć się krępujących problemów z przebarwionymi lub stłoczonymi zębami bądź uszkodzonym szkliwem. Przywracamy uśmiechowi zdrową i naturalną barwę oraz symetryczny kształt.
 
Inną, stosowaną przez nas metodą stomatologiczną, są korony porcelanowe. Korygują wady zębów, poprzez nadanie im odpowiedniego kształtu oraz koloru. Dentyści stosują korony w sytuacji dużego uszkodzenia zębów, które są bardzo zniszczone i osłabione.
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Każdy przypadek jest dokładnie rozpatrywany i leczony w celu przywrócenia zębom ich naturalnej funkcji i ładnego wyglądu. Skupiamy się zarówno na funkcjonalności, jak i estetyce naszych usług dentystycznych.
 
W sytuacji, gdy masz zęby mocno zniszczone i osłabione licznymi wypełnieniami, stomatolog może zalecić wykonanie korony porcelanowej. Korona ceramiczna wzmacnia ząb, jednocześnie odtwarzając właściwy kształt i kolor zęba z możliwością ich korekty w zależności od indywidualnych upodobań pacjenta.
stomestet2

stomestet1

 

 

 

Śmiech to zdrowie! Zadbaj z nami o swój piękny uśmiech.
Wielu ludzi odczuwa dyskomfort podczas uśmiechania się z powodu wad swoich zębów. Najwyższy czas to zmienić! Nie warto ukrywać swoich problemów i być skrępowanym podczas spotkań towarzyskich. Nasi dentyści znajdą metody stomatologiczne, które zadowolą każdego pacjenta. Znajdziemy rozwiązania na każdą kieszeń. Wystarczy jedna lub kilka wizyt, żeby Twój uśmiech nabrał olśniewającego koloru i równego kształtu.

 

Dentyści z Denta Spa rozwiązują każdego dnia wiele problemów z zębami pacjentów w Lublinie. Oto najczęstsze uszczerbki, które leczymy:


1. Krzywy ząb

Jeśli chcemy skorygować wadę całego zgryzu to najlepszym rozwiązaniem jest założenie aparatu ortodontycznego. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju aparatów. Jednak w niektórych przypadkach to nie jest konieczne. Gdy mamy do czynienia z mniejszymi uszczerbkami lub jednym krzywym zębem, to najczęściej dentysta nakleja specjalne licówki z porcelany, które potrafią idealnie wyprofilować kształt i zmienić położenie zęba.


2.  Widoczne plomby

Często po pewnym czasie użytkowania plomby ulegają przebarwieniom. Wypełnienia odznaczają się kolorem od barwy zębów i niekorzystnie wpływają na wygląd. W zależności od przypadku, nasi stomatolodzy wymieniają plomby na nowe lub pokrywają obecny materiał na zębie nową, dobrze dopasowaną estetycznie warstwą. To pewnego rodzaju zabieg kosmetyczny, który ładnie komponuje się z całym zgryzem bez obaw uszkodzenia zęba. Czasami w plombach pojawiają się szczeliny. Warto je na bieżąco wypełniać, żeby zapobiec dostawaniu się bakterii, które w niezauważalny i początkowo bezbolesny sposób uszkadzają zęba.


3.  Ciemniejszy ząb

W większości przypadków pociemniały ząb oznacza jego obumarcie. Dla poprawy estetyki uśmiechu możemy zastosować kilka metod. Dentysta ma możliwość wybielenia martwego zęba, żeby zrównał się kolorystycznie z pozostałymi. Inną opcją jest nałożenie koronki z ceramiki, za pomocą której poprawiamy barwę tegoż zęba oraz zapewniamy mu ochronę przed złamaniem. Następne rozwiązanie polega na nałożeniu warstwy kompozytowej. To plastyczny materiał, stosowany przez naszych dentystów, który można wielokrotnie modyfikować podczas zabiegu, dzięki czemu bardzo dobrze przylega do chorego zęba i gwarantuje znakomity efekt wizualny.


4.  Żółte zęby

Trudno utrzymać śnieżnobiały uśmiech przez całe życie. Z wiekiem nasze zęby coraz bardziej żółkną, ponieważ szkliwo każdego dnia wchłania barwniki ze spożywanego przez nas jedzenia i picia. Coraz więcej pacjentów przechodzi do dentystów, żeby cieszyć się przez lata świeżym i młodym wyglądem. Nasi stomatolodzy w prosty sposób wybielają zęby. Nakładają specjalny żel, który pomaga pozbyć się szkodliwych barwników ze szkliwa. Stosujemy wysokiej jakości preparat wybielający Opalesscence firmy Ultradent z USA. Wystarczy poświęcić pół godziny na wizytę u dentysty w DentaSpa, żeby chwalić się pięknymi i białymi zębami.


5.  Osad z papierosów, kawy, jedzenia.

Czasami pozostaje nam na języku uczucie nieprzyjemnego osadu, gdy dotkniemy zębów. Wtedy stykamy się z płytką bakteryjną, która ma niekorzystny wpływa na uzębienie i dziąsła. Ta lepka powłoka szybko przekształca się w kamień nazębny, który zagraża zdrowiu naszej jamy ustnej. Może doprowadzić do próchnicy, a w najgorszych przypadkach nawet do utraty zębów. Warto w tym przypadku zastosować profilaktykę. Systematycznie co 6 miesięcy odwiedzaj gabinet dentystyczny, żeby dokładnie wyczyścić swoje zęby. Nasi stomatolodzy wykonują zabieg ręcznie za pomocą kiret lub mechanicznie ultradźwiękami. Każdy ząb czyścimy starannie, osobno, z dbałością o szczegóły. Na koniec czyste zęby zabezpieczamy powłoką fluorową, żeby przeciwdziałać powstawaniu płytki bakteryjnej. Regularne zabiegi usuwania osadu, codzienne szczotkowanie zębów i używanie nici dentystycznej sprawi, że zanieczyszczenia będą się wolniej odtwarzały.

 

DentaSpa.pl © 2014

   Realizacja: Icommedia.pl