Wybielanie zębów
Wybielanie zębów

Uśmiech stanowi wizytówkę naszego wyglądu zewnętrznego i jest odzwierciedleniem naszego samopoczucia.
Trudno cieszyć się przez lata zdrowymi i pięknymi zębami bez systematycznych wizyt u dentysty. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zwalczyć ciemne przebarwienia, które niszczą zadbany wygląd naszego uśmiechu. Gabinet stomatologiczny Denta Spa stosuje dwie metody wybielania, które błyskawicznie i trwale przywracają świetlność zębów.

 

 

Wybielanie zębów DentaSpa Lublin

 

 

Wybielanie lampą BT-Cool-Easy

To obecnie najnowsza i najskuteczniejsza metoda wybielania zębów. W szczególności osiąga się znakomite efekty w walce z przebarwieniami spowodowanymi przez picie kawy czy palenie papierosów. Zabieg dentystyczny wykonywany lampą BT-Cool-Easy jest w 100% neutralny i bezpieczny dla szkliwa zębów. Trwa około 30-50 minut. Po wybieleniu zęby pacjenta są nawet o kilka odcieni bielsze. Efekty są długotrwałe i zależą od trybu życia pacjenta.

 

Nakładkowe wybielanie zębów

W naszym gabinecie dentystycznym wykorzystujemy także metodę tzw. nakładkowego wybielania zębów. Polega ona na naprowadzeniu żelu wybielającego na zęby, który wnika w głąb i powoduje wybielanie przebarwień. Proces przywracania blasku uśmiechowi dzieli się na kilka etapów i jest bardzo skuteczny.

 

Wybielanie zębów krok po kroku w DentaSpa .

Podczas pierwszej wizyty u stomatologa dentysta bada stan zębów i dziąseł pacjenta. Jeśli osoba posiada korony i mosty, to specjalista zabezpiecza te ubytki na czas zabiegu. Następnie stomatolog usuwa kamień i osad nazębny, żeby oczyścić jamę ustną. Pacjent na noc aplikuje żel wybielający Opalescence na zęby. Tą czynność powtarza 8-10 razy w zależności od potrzeb. Efekty są widoczne błyskawicznie. Już po pierwszej przespanej nocy można zauważyć pierwsze pozytywne działanie. 2 tygodnie po zakończeniu procesu wybielania kolor zębów ujednolica się. Wtedy pacjent udaje się ponownie na wizytę do dentysty, żeby stomatolog wypełnił wszystkie szczeliny pod nowy, bielszy kolor.

Wybielanie zębów – telefon +48 81 741 46 17

DentaSpa.pl © 2014

   Realizacja: Icommedia.pl