Odnowa kolagenem
medest6

Wraz z upływem czasu skóra traci swą jędrność i pojawiają się zmarszczki. U podstaw tego procesu leżą zmiany zanikowe w organizmie. Jedną z ważniejszych przyczyn utraty młodego wyglądu jest zanik włókien sprężystych w skórze – kolagenu i elastyny.
Metoda odnową kolagenem jest niezwykle skuteczna jest to pobudzanie naszych własych komórek do produkcji kolagenu. Działa więc w sposób bardzo naturalny, stymulując nasz własny organizm do obrony przed upływem czasu.
Typowe miejsca zastosowania preparatu to skronie, łuki jarzmowe, policzki, dolina łez, okolice kąta żuchwy, zmarszczki kącików ust tzw. „marionetki”. Dzięki zastosowaniu preparatu na tak liczne miejsca w czasie jednego zabiegu uzyskujemy efekt kompleksowej odnowy twarzy.
Proces odnowy kolagenem dyskretnie zmienia twarz – nasze fibroblasty potrzebują czasu na wyprodukowanie kolagenu. Efekt narasta w czasie do 6 miesięcy i utrzymuje się do dwóch lat. Z tego powodu zabiegowi chętnie poddają się również mężczyźni.
Odnowa kolagenem jest terapią z wyboru dla osób o szczupłej twarzy i cienkiej skórze, gdzie zmiany zanikowe są bardzo widoczne.

 

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.
Przeciwwskazania to choroby autoimmunologiczne, choroba nowotworowa, ciąża, okres karmienia

DentaSpa.pl © 2014

   Realizacja: Icommedia.pl