Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek
medest2

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

 

Produkt firmy Allergan

 

Najbardziej efektywnym, natychmiastowym i bezinwazyjnym sposobem uzyskania efektu odmłodzenia są zabiegi wypełnienia zmarszczek preparatem kwasu hialuronowego czyli tzw wypełniaczem. Kwas hialuronowy, naturalny składnik skóry jest odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniej wilgotności, objętości, jędrności i sprężystości skóry. W procesie starzenia się skóry kwas hialuronowy stopniowo zanika wywołując utratę wody w skórze, zwiotczenie, tworzenie się bruzd i zmarszczek. Zabieg przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego jest bezpieczny, ponieważ preparat nie zawiera żadnych elementów trwałych, a jego cząsteczka jest identyczna z tą występującą naturalnie w skórze. Efekt estetyczny widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. W tym czasie kwas hialuronowy (wypełniacz) ulega stopniowej degradacji aż do całkowitej resorpcji. Zaletą tego zabiegu jest to, iż pomimo wchłonięcia się preparatu widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry poprzez trwałe i aktywne nawodnienie, poprawę elastyczności i napięcia. Kwasu hialuronowego dostarczony do skory cały czas pracuje nad nią i stymuluje jak długotrwały zabieg kosmetyczny. Zabieg korekcji wypełnienia zmarszczek wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Preparat kwasu hialuronowego wstrzykuje się bardzo cienką igłą. Zabieg trwa maksymalnie do 30 min. Zaraz po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i niewielki obrzęk, mogą pojawić się niewielkie siniaczki. Objawy te otrzymują się nie dłużej niz 2-3 dni.

 

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU: rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy choroby autoimmunologiczne ciąża lub karmienie piersią opryszczka, zmiany zapalne w obrębie skory, aktywne zakażenia choroba nowotworowa tendencje do powstania bliznowców leki takie jak aspiryna.

 

Powiększanie i modelowanie ust preparatami kwasu hialuronowego

 

Przy zastosowaniu kwasu hialuronowego można zmienić kształt ust, poprawić kontur, nadać ustom dodatkowej lub utraconej z wiekiem objętości (powiększanie), poprawić jakość i nawilżenie czerwieni wargowej zachowując odpowiednie proporcje w stosunku do twarzy oraz naturalny wygląd. Efekt utrzymuje się od 4 do 12 miesięcy.

 

Korekcja kształtu nosa

 

Preparatem kwasu hialuronowego można przeprowadzić korekcje kształtu nosa (garb), wypełnić ubytek oraz podnieść koniuszek nosa. Efekt utrzymuje się około 12 miesięcy.

DentaSpa.pl © 2014

   Realizacja: Icommedia.pl